Twarz

Hydrodermabrazja DermaClear ALMA

NOWOŚĆ w oczyszczaniu twarzy, szyi i dekoltu

Jako jedyni w województwie podlaskim przedstawiamy Alma DermaClear, innowacyjne urządzenie do oczyszczania twarzy. Zabieg, który ma na celu natychmiast odżywić, nawilżyć i oczyścić skórę twarz, szyi i dekoltu. Jest to zabieg odpowiedni dla każdego typu skóry, nie wymaga okresu rekonwalescencji, nie powoduje dyskomfortu czy podrażnienia skóry. Idealny sprawdza się jako zabieg bankietowy, dzięki któremu Twój makijaż będzie idealnie trzymać się całą noc, skóra otrzyma dodatkowy blask. Wykonanie serii zabiegów będzie świetnym elementem pielęgnacji skóry.

CENNIK DermaClear 1 zabieg

DermaClear twarz 500zł

DermaClear twarz, szyja, dekolt 600zł

ENDERMOLOGIA LPG

Modelowanie twarzy z wykorzystaniem mechanicznej stymulacji komórek to sprawdzony sposób na młody i atrakcyjny wygląd. LPD Endermolift wzmaga produkcję białek odpowiedzialnych za właściwe nawilżenie, sprężystość i gęstość skóry. Zabieg ten daje natychmiastowe i spektakularne rezultaty. Dedykowany jest wszystkim osobom, marzącym o nieinwazyjnym liftingu i modelowaniu twarzy bez użycia skalpela.

CENNIK Endermolift LPG 1 zabieg

Endermolift LPG cała twarz 200zł

EXILIS ELITE BTL

To rewolucyjny zabieg pozwalający na odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu, usuwanie zmarszczek oraz widoczną poprawę kondycji i jakości skóry. Działanie opiera się na zastosowaniu dwóch zaawansowanych technologii: zsynchronizowanej emisji energii (SEE) oraz wyjątkowego systemu kontroli przepływu energii (EFC). Ta nowa technologia sprawia, że leczenie jest niezwykle skuteczne, szybkie oraz zapewnia doskonałe i długotrwałe efekty widoczne już po pierwszej sesji zabiegowej. Technologia CRT remodeluje kolagen, radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy. Proces leczenia nie jest oparty na absorpcji energii przez chromofory, dzięki czemu można go stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok.

CENNIK Exilis Elite BTL 1 zabieg

Exilis cała twarz 350zł

Exilis – podbródek 350zł

Exilis – 1 okolica (np.oczy/ lwia zmarszczka…) 260zł

WAŻNE: przy zakupie 5, 10 lub 15 zabiegów ZNIŻKA