Twarz

Jeżeli marzysz o pięknej, gładkiej, napiętej skórze twarzy koniecznie zgłoś się do Nas, pomożemy Ci w Twoim problemie. Mamy niezbędne do tego narzędzia czyli najlepsze medyczne urządzenia, które zaopiekują się skórą Twojej twarzy.

Nic nie ryzykujesz – możesz tylko ZYSKAĆ!

Hydrodermabrazja DermaClear ALMA

NOWOŚĆ w oczyszczaniu twarzy, szyi i dekoltu

Jako jedyni w województwie podlaskim przedstawiamy Alma DermaClear, innowacyjne urządzenie do oczyszczania twarzy. Zabieg, który ma na celu natychmiast odżywić, nawilżyć i oczyścić skórę twarz, szyi i dekoltu. Jest to zabieg odpowiedni dla każdego typu skóry, nie wymaga okresu rekonwalescencji, nie powoduje dyskomfortu czy podrażnienia skóry. Idealny sprawdza się jako zabieg bankietowy, dzięki któremu Twój makijaż będzie idealnie trzymać się całą noc, skóra otrzyma dodatkowy blask. Wykonanie serii zabiegów będzie świetnym elementem

pielęgnacji skóry.

Cennik DermaClear 1 zabieg

Cała twarz 500zł

Cała twarz, szyja, dekolt 600zł

GENEO POLLOGEN !!! NOWOŚĆ !!!

To wyjątkowa platforma marki POLLOGEN, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, tj. OXYGENEO, oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiające tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych ich potrzeb. Nad efektem wzmacniającym dba specjalne odżywcze serum.

| Cennik Geneo Pollogen 1 zabieg

| Cała twarz 400zł

ENDERMOLOGIA LPG

Modelowanie twarzy z wykorzystaniem mechanicznej stymulacji komórek to sprawdzony sposób na młody i atrakcyjny wygląd. LPD Endermolift wzmaga produkcję białek odpowiedzialnych za właściwe nawilżenie, sprężystość i gęstość skóry. Zabieg ten daje natychmiastowe i spektakularne rezultaty. Dedykowany jest wszystkim osobom, marzącym o nieinwazyjnym liftingu i modelowaniu twarzy bez użycia skalpela.

CENNIK Endermolift LPG 1 zabieg

Cała twarz 250zł

ACCENT PRIME ALMA !!! NOWOŚĆ !!!

To zaawansowana, wielozadaniowa platforma zabiegowa łącząca w sobie technologie : fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68MHz), fali radiowej bipolarnej i trzech typów ultradźwięków m.in. Lambda – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji. Technologie ultradźwiękowe do niszczenia komórek tłuszczowych łączymy w procedurach zabiegowych z falą radiową, która ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych.

CENNIK ACCENT PRIME ALMA 1 zabieg

Cała twarz 600zł

Podbródek 600zł

WAŻNE: przy zakupie 5, 10 lub 15 zabiegów ZNIŻKA